17.03.2017 Tarihli Maçlar

VOLEYBOL 2. LİG (Yarı Final)
Erkek
A GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
17.03.2017-Konya(Kongre-Büyük) 12:00 AKKUŞ BLD. PEYAS SPOR 3-0 25-15 25-18 25-21 - -
17.03.2017-Konya(Kongre-Büyük) 14:00 MİLAS BLD. HALİLİYE BLD. 1-3 25-18 23-25 19-25 19-25 -
 
B GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
17.03.2017-Konya(Kongre-Küçük) 11:00 SEYHAN BLD. CİZRE BLD. 2-3 24-26 25-13 22-25 25-23 7-15
17.03.2017-Konya(Kongre-Küçük) 13:00 KARAMÜRSEL İDMAN YURDU LALEZAR SPOR 3-0 25-16 25-12 25-16 - -
 
C GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
17.03.2017-Konya(Kongre-Büyük) 16:00 BAĞLAR GENÇLİK ARHAVİ BLD. 0-3 18-25 20-25 16-25 - -
17.03.2017-Konya(Kongre-Büyük) 18:00 FINDIKLI SPOR SEYDİKEMER BLD. 3-1 25-15 25-15 21-25 25-14 -
 
D GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
17.03.2017-Konya(Kongre-Küçük) 15:00 TÜRŞAD ALANYA BLD. 0-3 12-25 16-25 9-25 - -
17.03.2017-Konya(Kongre-Küçük) 17:00 ÜRGÜP KAPADOKYA SUNGURLU BLD. 3-2 21-25 25-23 25-17 27-29 15-9
 
 
*(H): Hükmen

MAÇ TAKVİMİ
Mayıs 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Festival Voleybol

TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
02 Haziran 2017 Cuma
14:00 TRT Spor HD
WL_M (Erkek)
HOLLANDA - MISIR
17:00 TRT Spor HD
WL_M (Erkek)
TÜRKİYE - ÇİN
İddaa Maçları
26 Mayıs 2017 Cuma
21:30
TÜRKİYE - FRANSA
27 Mayıs 2017 Cumartesi
21:30
TÜRKİYE - ALMANYA
28 Mayıs 2017 Pazar
18:30
UKRAYNA - TÜRKİYE
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.