16.03.2017 Tarihli Maçlar

VOLEYBOL 2. LİG (Yarı Final)
Bayan
A GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
16.03.2017-Eskişehir(Yenikent) 12:00 HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ ARHAVİ BLD. 3-1 25-23 26-24 22-25 25-23 -
16.03.2017-Eskişehir(Yenikent) 14:00 THY MERİNOS 3-1 18-25 25-12 25-20 25-21 -
 
B GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
16.03.2017-Eskişehir(Porsuk) 11:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. AMED SPORTİF FAALİYETLER 3-0 25-15 25-15 25-17 - -
16.03.2017-Eskişehir(Porsuk) 13:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ 3-1 25-20 23-25 25-15 25-22 -
 
C GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
16.03.2017-Eskişehir(Yenikent) 16:00 BALIKESİR DSİ ORDU MERKEZ SPOR 3-0 25-21 25-19 25-18 - -
16.03.2017-Eskişehir(Yenikent) 18:00 KEPEZ BLD. PERTEK BLD. 3-2 23-25 25-13 25-17 23-25 15-12
 
D GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
16.03.2017-Ankara(Beştepe) 15:00 OSMANİYE DEMİR SPOR UPS 0-3 19-25 25-27 13-25 - -
16.03.2017-Ankara(Beştepe) 17:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ARNAVUTKÖY BLD. 3-0 25-19 25-23 25-22 - -
 
 
Erkek
A GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
16.03.2017-Konya(Kongre-Büyük) 11:00 PEYAS SPOR HALİLİYE BLD. 0-3 16-25 9-25 18-25 - -
16.03.2017-Konya(Kongre-Büyük) 13:00 AKKUŞ BLD. MİLAS BLD. 3-0 25-19 25-18 31-29 - -
 
B GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
16.03.2017-Konya(Kongre-Küçük) 12:00 CİZRE BLD. LALEZAR SPOR 3-0 25-19 25-19 25-17 - -
16.03.2017-Konya(Kongre-Küçük) 14:00 SEYHAN BLD. KARAMÜRSEL İDMAN YURDU 2-3 25-23 25-15 27-29 22-25 3-15
 
C GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
16.03.2017-Konya(Kongre-Büyük) 15:00 ARHAVİ BLD. SEYDİKEMER BLD. 3-0 25-17 25-20 25-21 - -
16.03.2017-Konya(Kongre-Büyük) 17:00 BAĞLAR GENÇLİK FINDIKLI SPOR 0-3 14-25 14-25 23-25 - -
 
D GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
16.03.2017-Konya(Kongre-Küçük) 16:00 ALANYA BLD. SUNGURLU BLD. 3-1 23-25 26-24 25-16 25-18 -
16.03.2017-Konya(Kongre-Küçük) 18:00 TÜRŞAD ÜRGÜP KAPADOKYA 0-3 14-25 24-26 24-26 - -
 
 
CEV Kupası€“ Bayanlar
Bayan
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
16.03.2017-Polonya(Lodz) 20:00 Budowlani LODZ (Polonya) GALATASARAY 0-3 23-25 18-25 17-25 - -
 
 
Erkekler Şampiyonlar Ligi
Erkek
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
16.03.2017İzmir(Atatürk) 19:00 ARKAS SPOR Dinamo MOSCOW (Rusya) 0-3 20-25 17-25 16-25 - -
 
 
*(H): Hükmen

MAÇ TAKVİMİ
Mart 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 21 20 1 60 8 61.080
2 FENERBAHÇE 21 18 3 57 21 53.360
3 ECZACIBAŞI VİTRA 21 16 5 56 26 51.870
4 GALATASARAY 21 14 7 48 29 43.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 21 12 9 43 36 38.080
6 ÇANAKKALE BLD. 21 10 11 41 43 31.870
7 HALKBANK 21 9 12 37 46 29.050
8 BEŞİKTAŞ 21 10 11 33 43 27.720
9 SERAMİKSAN 21 7 14 33 52 19.870
10 NİLÜFER BLD. 21 2 19 21 57 12.710
11 İDMANOCAĞI 21 4 17 21 56 12.450
12 SARIYER BLD. 21 4 17 20 53 12.300
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
23 Mart 2017 Perşembe
18:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
ECZACIBAŞI VİTRA - FENERBAHÇE
22:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Volero ZURICH (İsviçre) - VAKIFBANK
24 Mart 2017 Cuma
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
HALKBANK - GALATASARAY
25 Mart 2017 Cumartesi
15:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
ZİRAAT BANKASI - AFYON BLD. YÜNTAŞ
16:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
VAKIFBANK - BURSA B.ŞEHİR BLD.
26 Mart 2017 Pazar
18:30 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
İSTANBUL BBSK - ARKAS SPOR
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.