15.03.2017 Tarihli Maçlar

VOLEYBOL 2. LİG (Yarı Final)
Bayan
A GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
15.03.2017-Eskişehir(Yenikent) 11:00 ARHAVİ BLD. MERİNOS 3-2 17-25 31-29 17-25 25-17 15-9
15.03.2017-Eskişehir(Yenikent) 13:00 HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ THY 0-3 15-25 15-25 21-25 - -
 
B GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
15.03.2017-Eskişehir(Porsuk) 12:00 AMED SPORTİF FAALİYETLER PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ 0-3 10-25 13-25 14-25 - -
15.03.2017-Eskişehir(Porsuk) 14:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 3-2 19-25 12-25 25-20 25-21 15-13
 
C GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
15.03.2017-Eskişehir(Yenikent) 15:00 ORDU MERKEZ SPOR PERTEK BLD. 3-0 25-8 25-21 25-19 - -
15.03.2017-Eskişehir(Yenikent) 17:00 BALIKESİR DSİ KEPEZ BLD. 3-2 19-25 19-25 25-18 25-20 15-5
 
D GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
15.03.2017-Ankara(Beştepe) 15:00 UPS ARNAVUTKÖY BLD. 0-3 7-25 21-25 27-29 - -
15.03.2017-Ankara(Beştepe) 17:00 OSMANİYE DEMİR SPOR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 0-3 16-25 12-25 11-25 - -
 
 
Erkek
A GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
15.03.2017-Konya(Kongre-Büyük) 14:00 MİLAS BLD. PEYAS SPOR 3-0 25-17 25-20 25-10 - -
15.03.2017-Konya(Kongre-Büyük) 16:00 HALİLİYE BLD. AKKUŞ BLD. 0-3 19-25 16-25 11-25 - -
 
B GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
15.03.2017-Konya(Kongre-Küçük) 14:00 KARAMÜRSEL İDMAN YURDU CİZRE BLD. 3-1 25-21 20-25 25-19 25-22 -
15.03.2017-Konya(Kongre-Küçük) 16:00 LALEZAR SPOR SEYHAN BLD. 0-3 16-25 14-25 24-26 - -
 
C GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
15.03.2017-Konya(Kongre-Büyük) 18:00 FINDIKLI SPOR ARHAVİ BLD. 3-1 25-15 19-25 25-21 25-17 -
15.03.2017-Konya(Kongre-Büyük) 20:00 SEYDİKEMER BLD. BAĞLAR GENÇLİK 3-1 25-15 23-25 25-20 25-19 -
 
D GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
15.03.2017-Konya(Kongre-Küçük) 18:00 ÜRGÜP KAPADOKYA ALANYA BLD. 0-3 20-25 15-25 26-28 - -
15.03.2017-Konya(Kongre-Küçük) 20:00 SUNGURLU BLD. TÜRŞAD 3-0 25-7 25-15 25-17 - -
 
 
CEV Kupası Erkekler
Erkek
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
15.03.2017-Fransa(Ajaccio) 22:00 GFC AJACCIO (Fransa) FENERBAHÇE 1-3 25-23 22-25 16-25 22-25 -
 
 
Erkekler Şampiyonlar Ligi
Erkek
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
15.03.2017İstanbul(HaldunAlagaş) 18:00 İSTANBUL BBSK BERLIN Recycling Volleys (Almanya) 3-2 25-20 30-32 25-22 20-25 15-13
 
 
*(H): Hükmen

MAÇ TAKVİMİ
Nisan 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 22 21 1 63 8 64.080
2 FENERBAHÇE 22 19 3 60 21 56.360
3 ECZACIBAŞI VİTRA 22 17 5 59 27 54.870
4 GALATASARAY 22 15 7 51 29 46.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 22 12 10 43 39 38.080
6 ÇANAKKALE BLD. 22 11 11 44 43 34.870
7 HALKBANK 22 9 13 37 49 29.050
8 BEŞİKTAŞ 22 10 12 34 46 27.720
9 SERAMİKSAN 22 7 15 33 55 19.870
10 İDMANOCAĞI 22 5 17 24 56 15.450
11 NİLÜFER BLD. 22 2 20 21 60 12.710
12 SARIYER BLD. 22 4 18 20 56 12.300
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
25 Nisan 2017 Salı
18:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
FENERBAHÇE - ZİRAAT BANKASI
26 Nisan 2017 Çarşamba
18:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
HALKBANK - ARKAS SPOR
27 Nisan 2017 Perşembe
18:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
FENERBAHÇE - GALATASARAY
28 Nisan 2017 Cuma
16:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
HALKBANK - ARKAS SPOR
18:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ECZACIBAŞI VİTRA - VAKIFBANK
29 Nisan 2017 Cumartesi
16:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
FENERBAHÇE - GALATASARAY
30 Nisan 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
VAKIFBANK - ECZACIBAŞI VİTRA
01 Mayıs 2017 Pazartesi
19:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
ARKAS SPOR - HALKBANK
İddaa Maçları
24 Nisan 2017 Pazartesi
17:00
GALATASARAY HDI SİGORTA - İSTANBUL BBSK
18:00
MALİYE PİYANGO - İNEGÖL BLD.
25 Nisan 2017 Salı
17:30
BURSA B.ŞEHİR BLD. - BEŞİKTAŞ
17:00
ÇANAKKALE BLD. - HALKBANK
18:00
FENERBAHÇE - ZİRAAT BANKASI
26 Nisan 2017 Çarşamba
18:00
HALKBANK - ARKAS SPOR
27 Nisan 2017 Perşembe
18:00
FENERBAHÇE - GALATASARAY
15:00
İSTANBUL BBSK - GALATASARAY HDI SİGORTA
18:00
İNEGÖL BLD. - MALİYE PİYANGO
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.