07.02.2017 Tarihli Maçlar

VOLEYBOL 1. LİG (GR)
Erkek
A GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
07.02.2017-Ankara(Beştepe) 15:00 ZİRAAT BANKASI İSTANBUL BBSK 3-0 25-18 25-20 25-20 - -
07.02.2017-Ankara(Beştepe) 17:00 PTT KONYA B.ŞEHİR BLD. 0-3 15-25 25-27 15-25 - -
07.02.2017-Balıkesir(Bigadiç) 14:00 BİGADİÇ BLD. EĞİRDİR ELMA 3-1 25-23 17-25 25-21 26-24 -
07.02.2017-Düzce(18Temmuz) 13:00 DÜZCE BLD. TOFAŞ SPOR 3-0 25-17 25-23 25-23 - -
07.02.2017-Eskişehir(Atatürk) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ JEOPARK KULA BLD. 0-3 23-25 20-25 20-25 - -
07.02.2017-İzmir(Atatürk) 17:00 TFL ALTEKMA BORNOVA ANADOLU LİSESİ 3-0 25-22 25-19 25-16 - -
07.02.2017-Konya(Seydişehir) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR ES SPOR 3-0 25-19 25-17 27-25 - -
 
B GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
07.02.2017-Ankara(Beştepe) 13:00 TVF SPOR LİSESİ PAYAS BLD. 2011 3-1 25-20 17-25 26-24 25-23 -
07.02.2017-Giresun(19Eylül) 13:00 1926 BULANCAKSPOR GENÇ KAFKARS 0-3 19-25 21-25 23-25 - -
07.02.2017-Hatay(Antakya) 13:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. SOLHAN SPOR 3-0 25-15 25-19 25-23 - -
07.02.2017-Kahramanmaraş(OsmanSayın) 13:00 1920 MARAŞSPOR 68 AKSARAY BLD. 3-0 25-20 25-16 25-22 - -
07.02.2017-Malatya(Atatürk) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. PALANDÖKEN BLD. 1-3 20-25 20-25 25-11 10-25 -
07.02.2017-Tokat(Niksar) 13:00 NİKSAR BLD. TORUL GENÇLİK 0-3 23-25 10-25 20-25 - -
 
 
CEV Kupası€“ Bayanlar
Bayan
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
07.02.2017-İstanbul(BurhanFelek) 19:00 GALATASARAY Nova KBM Branik MARIBOR (Slovenya) 3-0 25-23 25-19 25-15 - -
 
 
CEV Challenge Kupası
Bayan
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
07.02.2017-Yunanistan(Piraeus) 21:30 Olympiacos PIRAEUS (Yunanistan) ÇANAKKALE BLD. 3-2 19-25 25-17 21-25 25-14 16-14
 
 
*(H): Hükmen

MAÇ TAKVİMİ
Şubat 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 18 18 0 54 4 55.080
2 ECZACIBAŞI VİTRA 18 13 5 47 24 43.870
3 FENERBAHÇE 17 14 3 45 17 42.360
4 GALATASARAY 18 12 6 41 24 37.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 17 9 8 33 33 29.080
6 ÇANAKKALE BLD. 17 9 8 36 33 28.870
7 HALKBANK 17 8 9 31 36 25.050
8 BEŞİKTAŞ 17 7 10 24 36 19.720
9 SERAMİKSAN 17 6 11 26 42 15.870
10 İDMANOCAĞI 18 4 14 19 47 12.450
11 SARIYER BLD. 18 4 14 19 44 12.300
12 NİLÜFER BLD. 18 1 17 16 51 8.710
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
25 Şubat 2017 Cumartesi
16:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ECZACIBAŞI VİTRA - GALATASARAY
26 Şubat 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
FENERBAHÇE - HALKBANK
15:00 BURSASPOR TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan) A Grubu
BURSASPOR - KARŞIYAKA
15:30 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ÇANAKKALE BLD. - BURSA B.ŞEHİR BLD.
16:30 Ege Turk
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan) A Grubu
MANİSA B.ŞEHİR BLD. - ROTA KOLEJİ
28 Şubat 2017 Salı
16:30 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
ECZACIBAŞI VİTRA - DRESDNER SC (Almanya)
17:00 Smart Spor 2
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Uralochka-NTMK EKATERINBURG (Rusya) - VAKIFBANK
19:30 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
FENERBAHÇE - ST-RAPHAEL Var VB (Fransa)
01 Mart 2017 Çarşamba
18:00 Smart Spor HD
Erkekler Şampiyonlar Ligi (Erkek)
İSTANBUL BBSK - Zaksa KEDZIERZYN-KOZLE (Polonya)
20:00 Smart Spor 2
Erkekler Şampiyonlar Ligi (Erkek)
Zenit KAZAN (Rusya) - ARKAS SPOR
21:00 Smart Spor HD
Erkekler Şampiyonlar Ligi (Erkek)
Sir Sicoma Colussi PERUGIA (İtalya) - HALKBANK
03 Mart 2017 Cuma
16:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
MALİYE PİYANGO - AFYON BLD. YÜNTAŞ
04 Mart 2017 Cumartesi
17:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
VAKIFBANK - FENERBAHÇE
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.