05.02.2017 Tarihli Maçlar

VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
Bayan
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
05.02.2017Bursa(CengizGöllü) 13:00 NİLÜFER BLD. VAKIFBANK 0-3 19-25 23-25 13-25 - -
 
 
EFELER LİGİ
Erkek
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
05.02.2017-İstanbul(Akatlar) 16:00 BEŞİKTAŞ ARKAS SPOR 0-3 20-25 23-25 19-25 - -
05.02.2017İSTANBUL(GSPARKVOLEYBOLSL.) 19:00 GALATASARAY HDI SİGORTA İSTANBUL BBSK 3-1 32-34 27-25 25-23 28-26 -
05.02.2017-İSTANBUL(METROENERJİ) 19:00 FENERBAHÇE ZİRAAT BANKASI 3-0 25-17 27-25 25-20 - -
05.02.2017-Şanlıurfa(GAPArena) 16:00 MSK URFA HALKBANK 0-3 14-25 23-25 14-25 - -
05.02.2017-Tokat(HüseyinAkbaş) 15:00 TOKAT BELEDİYE PLEVNE AFYON BLD. YÜNTAŞ 1-3 23-25 25-17 16-25 23-25 -
 
 
VOLEYBOL 1. LİG (GR)
Bayan
A GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
05.02.2017Bursa(CengizGöllü) 15:00 BURSASPOR YEŞİLBAYRAMİÇ 3-0 25-14 25-10 25-13 - -
05.02.2017-İstanbul(Yeşilyurt) 17:00 YEŞİLYURT VAKIFBANK 3-2 25-21 22-25 13-25 25-14 15-10
05.02.2017-İzmir(Gaziemir) 14:00 ROTA KOLEJİ BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 1-3 26-24 17-25 17-25 12-25 -
05.02.2017-İzmir(K.YakaM.KemalAtatürk) 16:00 KARŞIYAKA MALTEPE YALI SPOR 3-0 25-15 25-19 25-16 - -
05.02.2017-Manisa(Alaşehir) 13:00 ALAŞEHİR BLD. ARKAS SPOR 3-0 25-20 25-22 25-15 - -
05.02.2017-Manisa(Salihli) 14:00 SALİHLİ BLD. BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 1-3 25-18 18-25 12-25 16-25 -
05.02.2017Manisa(TarıkAlmuşSl.) 16:30 MANİSA B.ŞEHİR BLD. IŞIKKENT 3-0 25-17 25-20 25-14 - -
 
B GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
05.02.2017-Ankara(Beştepe) 13:00 İLBANK ELAZIĞ DSİ 3-0 25-8 25-11 25-9 - -
05.02.2017-Ankara(Beştepe) 15:00 NUMUNE DSİ BARTIN POLİSGÜCÜ 3-2 25-9 9-25 25-16 22-25 23-21
05.02.2017-Ankara(Beştepe) 17:00 TVF SPOR LİSESİ KARAYOLLARI 0-3 21-25 14-25 17-25 - -
05.02.2017-Ankara(Kazan) 14:00 KAZAN BLD. BOLU BLD. 1-3 25-27 27-25 14-25 20-25 -
05.02.2017-Ankara(Pursaklar) 15:00 PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ 3-1 25-19 25-23 24-26 25-21 -
05.02.2017-Sakarya(Hendek) 13:00 SAKARYA HENDEK SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT 0-3 15-25 17-25 13-25 - -
05.02.2017-Şanlıurfa(GAPArena) 13:00 MSK URFA İBA KİMYA TED KOLEJLİLER 1-3 20-25 19-25 25-18 15-25 -
 
 
Erkek
A GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
05.02.2017-Manisa(Kula) 14:00 JEOPARK KULA BLD. BİGADİÇ BLD. 3-0 30-28 25-14 25-20 - -
 
 
VOLEYBOL 2. LİG (GR)
Bayan
1. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
05.02.2017-Edirne(MimarSinan) 14:00 EDİRNE SPOR M. ERDEM MARMARA AKADEMİ 0-3 15-25 22-25 25-27 - -
05.02.2017-İstanbul(Yakacık) 19:30 KARTAL BLD. İSTANBUL BBSK 0-3 21-25 20-25 16-25 - -
05.02.2017-Kocaeli(Derince) 15:00 DERİNCE YENİKENT ARNAVUTKÖY BLD. 0-3 18-25 19-25 23-25 - -
 
2. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
05.02.2017-Balıkesir(Kurtdereli) 14:00 BALIKESİR DSİ B.ÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 3-0 25-15 25-13 25-23 - -
05.02.2017-İstanbul(Bahçelievler SHÇEK) 16:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL ERDEK SPOR 3-0 25-11 25-13 25-22 - -
05.02.2017-İstanbul(HasanDoğan) 16:00 BAHÇELİEVLER BLD. ÇİFTLİKKÖY BLD. 3-0 25-19 25-21 25-9 - -
 
3. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
05.02.2017-Antalya(Atatürk) 13:00 PARK ANTALYA GENÇLİK İZMİR B.ŞEHİR BLD. 0-3 19-25 9-25 24-26 - -
05.02.2017-Antalya(Kepez) 13:00 KEPEZ BLD. DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-0 25-17 25-14 25-20 - -
05.02.2017-İzmir(Balçova) 14:00 İZMİRSPOR MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK 3-0 25-17 25-14 25-19 - -
05.02.2017-Muğla(Atatürk) 14:00 MUĞLA B.ŞEHİR BLD. GELİŞİM KOLEJİ 1-3 25-22 18-25 9-25 13-25 -
 
4. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
05.02.2017-Bursa(Çekirge) 13:00 NİLÜFER A. ERDEM ANADOLU LİSESİ BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR 3-0 25-14 25-23 25-20 - -
05.02.2017-Eskişehir(Atatürk) 15:00 TEPEBAŞI GENÇLİK ERYAMAN GENÇLİK 3-2 23-25 25-10 25-15 19-25 15-10
 
5. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
05.02.2017-Adana(Asım Savaş) 14:00 SEYHAN BLD. MERİNOS 0-3 23-25 22-25 16-25 - -
05.02.2017-Hatay(Antakya) 11:00 ANTAKYA BLD. ADANA DSİ 3-0 25-12 25-15 25-22 - -
05.02.2017-Mersin(Tarsus) 15:00 TARSUS BLD. KAYSERİ VOLEYBOL 1-3 13-25 21-25 25-19 18-25 -
05.02.2017-Mersin(Toroslar-1000Kişilik) 15:00 MERSİN ÜNİVERSİTESİ OSMANİYE DEMİR SPOR 3-1 27-25 25-17 15-25 25-21 -
 
6. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
05.02.2017-Rize(Ardeşen) 12:00 PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ ARHAVİ BLD. 3-0 25-18 25-13 25-20 - -
05.02.2017-Rize(Yenişehir) 13:00 ÇAYKUR RİZE SPOR ORDU MERKEZ SPOR 0-3 17-25 14-25 19-25 - -
05.02.2017-Samsun(MustafaDağıstanlı) 13:00 GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ SİVAS GAZİ LİSESİ 1-3 30-28 21-25 16-25 17-25 -
 
7. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
05.02.2017-Batman(Atatürk) 12:00 1955 BATMAN BLD. CİZRE BLD. 3-0 25-18 25-10 25-15 - -
05.02.2017-Diyarbakır(Talaytepe) 13:00 AMED SPORTİF FAALİYETLER BİTLİS GENÇLİK SPOR 3-0 25-18 25-15 25-21 - -
05.02.2017-Mardin(YeniSalon) 12:00 MARDİN GENÇLİK SPOR ÇELEBİ ESER ORTAOKULU 1-3 26-24 15-25 17-25 22-25 -
 
 
Erkek
1. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
05.02.2017-Antalya(Alanya75.Yıl) ALANYA BLD. SAINT JOSEPH 3-0(H) 25-0 25-0 25-0 - -
05.02.2017-Antalya(ManavgatM.A.Ersoy) 14:00 MANAVGAT BAHÇEŞEHİR KOLEJİ ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ 3-0 25-8 25-18 26-24 - -
05.02.2017-Bursa(Çekirge) 15:00 BURSA VOLEYBOL MİLAS BLD. 1-3 28-26 15-25 23-25 17-25 -
05.02.2017-Muğla(Seydikemer) 13:00 SEYDİKEMER BLD. BÜYÜK EGE 3-0 25-16 25-11 25-18 - -
 
2. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
05.02.2017-Amasya(Hamit Kaplan) 12:00 MERZİFONGÜCÜ TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-0 25-21 25-12 25-9 - -
05.02.2017-Karabük(Merkez) 15:00 OVACIK GENÇLİK İSTANBUL BBSK 0-3 17-25 14-25 22-25 - -
05.02.2017-Kocaeli(Kandıra Şehit Bnb. Y. Sonat Güzel) 14:00 YENİ KANDIRA MAHİR BAŞER ORTAOKULU 3-1 22-25 25-14 25-18 25-16 -
05.02.2017-Kocaeli(Karamürsel-Atatürk) 14:00 KARAMÜRSEL İDMAN YURDU ZİRAAT BANKASI 3-1 25-22 21-25 25-14 25-18 -
05.02.2017-Zonguldak(Site Spor Salonu) 14:00 HASAD GENÇLİK SUNGURLU BLD. 2-3 19-25 11-25 25-23 28-26 14-16
 
3. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
05.02.2017-Ordu(Akkuş) 13:00 AKKUŞ BLD. ERZURUM SPOR LİSESİ 3-0 25-19 25-19 25-15 - -
05.02.2017-Ordu(Atatürk) 11:00 ORDU SPOR SİVAS GENÇLİK SPOR 2-3 25-13 25-22 16-25 19-25 10-15
05.02.2017-Rize(Fındıklı) 14:00 FINDIKLI SPOR ARHAVİ BLD. 3-0 25-18 25-18 25-19 - -
05.02.2017-Sinop(Gerze) 14:00 GERZE GENÇLİKGÜCÜ ORDU ANADOLU İHL 3-1 17-25 25-23 25-21 25-18 -
05.02.2017-Tokat(HüseyinAkbaş) 11:00 TOKAT BELEDİYE PLEVNE BAFRA BLD. GSK 1-3 23-25 18-25 25-19 11-25 -
 
4. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
05.02.2017-Adana(Asım Savaş) 12:00 ADANA VOLEYBOL PEMA KOLEJİ 0-3 23-25 18-25 23-25 - -
05.02.2017-Kayseri(Talas) 14:00 SAHABİYE MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-1 19-25 25-13 25-21 25-21 -
05.02.2017-Kırşehir(Aşıkpaşa) 13:00 KIRŞEHİR AKADEMİ DEVELİ BLD. 3-1 25-21 27-25 23-25 25-19 -
05.02.2017-Nevşehir(Ürgüp) 13:00 ÜRGÜP KAPADOKYA SEYHAN BLD. 3-2 22-25 25-21 23-25 25-23 15-6
05.02.2017-Osmaniye(Düziçi) 13:00 İSTİKLAL O.O. SORGUN GENÇLİK 3-0 25-13 25-22 25-16 - -
 
5. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
05.02.2017-Diyarbakır(Seyrantepe) 14:00 PEYAS SPOR KIZILTEPE VOLEYBOL 3-0 25-4 25-3 25-10 - -
05.02.2017-Mardin(Kızıltepe-Atatürk) 13:00 KIZILTEPE EĞİTİM HALİLİYE BLD. 0-3 22-25 11-25 21-25 - -
 
6. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
05.02.2017-Bitlis(Tatvan) 14:00 TÜRŞAD HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 3-1 25-10 25-7 22-25 25-11 -
 
 
*(H): Hükmen

MAÇ TAKVİMİ
Ağustos 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.