28.02.2017 Tarihli Maçlar

VOLEYBOL 2. LİG (GR)
Bayan
4. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
28.02.2017-Ankara(Beştepe) 18:00 BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR TEPEBAŞI GENÇLİK 3-0 25-16 25-21 25-23 - -
 
 
Erkek
2. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
28.02.2017-Tekirdağ(Süleymanpaşa İsmet İnönü) 17:00 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ ZİRAAT BANKASI 1-3 21-25 20-25 32-30 13-25 -
 
 
Bayanlar Şampiyonlar Ligi
Bayan
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
28.02.2017İstanbul(BurhanFelek) 16:30 ECZACIBAŞI VİTRA DRESDNER SC (Almanya) 3-1 25-15 19-25 25-22 25-18 -
28.02.2017İstanbul(BurhanFelek) 19:30 FENERBAHÇE ST-RAPHAEL Var VB (Fransa) 3-0 27-25 25-22 25-21 - -
28.02.2017Rusya(Ekaterinburg) 17:00 Uralochka-NTMK EKATERINBURG (Rusya) VAKIFBANK 1-3 19-25 27-25 20-25 18-25 -
 
 
UNILIG
Bayan
A GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
28.02.2017-Bursa(CengizGöllü) 11:00 KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-15 25-9 25-10 - -
28.02.2017-Bursa(CengizGöllü) 13:00 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ 3-1 27-25 23-25 25-13 25-21 -
 
B GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
28.02.2017-Afyon(Atatürk) 10:00 ANTALYA AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ ANKARA BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ 3-1 25-10 21-25 25-20 25-22 -
28.02.2017-Afyon(Atatürk) 11:30 İZMİR YAŞAR ÜNİVERSİTESİ ÇORUM HİTİT ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-11 25-13 25-15 - -
 
C GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
28.02.2017-Artvin(Merkez) 11:00 SAMSUN 19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ ERZURUM ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-19 25-13 25-20 - -
28.02.2017-Artvin(Merkez) 13:00 GİRESUN ÜNİVERSİTESİ TRABZON KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-14 25-16 25-7 - -
 
D GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
28.02.2017-Malatya(Üniversite Salonu) 14:00 HARRAN ÜNİVERSİTESİ SİİRT ÜNİVERSİTESİ 2-3 20-25 25-16 20-25 28-26 9-15
28.02.2017-Malatya(Üniversite Salonu) 16:00 FIRAT ÜNİVERSİTESİ GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ 3-2 23-25 25-13 25-13 21-25 15-8
 
 
Erkek
A GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
28.02.2017-Bursa(CengizGöllü) 15:00 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ 3-2 25-19 25-27 25-20 8-25 15-13
28.02.2017-Bursa(CengizGöllü) 17:00 DÜZCE ÜNİVERSİTESİ MANİSA CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-18 25-13 25-17 - -
 
B GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
28.02.2017-Afyon(Atatürk) 13:00 ANTALYA AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ ÇORUM HİTİT ÜNİVERSİTESİ 3-2 25-15 25-19 16-25 21-25 15-13
28.02.2017-Afyon(Atatürk) 14:30 ISPARTA SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 1-3 16-25 25-23 16-25 20-25 -
 
C GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
28.02.2017-Artvin(Merkez) 15:00 ERZURUM ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ GİRESUN ÜNİVERSİTESİ 0-3 19-25 23-25 23-25 - -
28.02.2017-Artvin(Merkez) 17:00 KIRŞEHİR AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ TRABZON KTU 0-3 23-25 22-25 16-25 - -
 
D GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
28.02.2017-Malatya(Üniversite Salonu) 10:00 SİİRT ÜNİVERSİTESİ GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ 0-3 11-25 19-25 21-25 - -
28.02.2017-Malatya(Üniversite Salonu) 12:00 DİCLE ÜNİVERSİTESİ FIRAT ÜNİVERSİTESİ 1-3 19-25 25-19 19-25 19-25 -
 
 
*(H): Hükmen

MAÇ TAKVİMİ
Ağustos 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.