27.02.2017 Tarihli Maçlar

VOLEYBOL 1. LİG (GR)
Bayan
A GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
27.02.2017-İzmir(Atatürk) 17:00 IŞIKKENT VAKIFBANK 3-1 22-25 25-14 30-28 26-24 -
 
 
Erkek
A GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
27.02.2017-Ankara(Beştepe) 16:00 PTT İSTANBUL BBSK 1-3 19-25 16-25 25-15 18-25 -
27.02.2017-Eskişehir(Atatürk) 14:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ZİRAAT BANKASI 1-3 25-21 15-25 18-25 24-26 -
 
 
VOLEYBOL 2. LİG (GR)
Bayan
3. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
27.02.2017-İzmir(CelalAtikFuarSalonu) 18:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. AYVALIKGÜCÜ BLD. 3-0 25-23 25-12 25-13 - -
 
4. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
27.02.2017-Ankara(Beştepe) 18:00 KARŞIYAKA HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ 0-3 8-25 14-25 23-25 - -
 
5. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
27.02.2017-Osmaniye(Tosyalı) 13:00 OSMANİYE DEMİR SPOR ANTAKYA BLD. 3-0 25-8 25-17 25-11 - -
 
 
Erkek
2. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
27.02.2017-İstanbul(BurhanFelek) 12:00 İSTANBUL BBSK YENİ KANDIRA 3-1 20-25 25-16 25-18 25-18 -
 
3. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
27.02.2017-Sivas(4Eylül) 13:00 SİVAS GENÇLİK SPOR TOKAT BELEDİYE PLEVNE 3-0 28-26 25-17 25-19 - -
 
 
*(H): Hükmen

MAÇ TAKVİMİ
Mart 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 22 21 1 63 8 64.080
2 FENERBAHÇE 22 19 3 60 21 56.360
3 ECZACIBAŞI VİTRA 22 17 5 59 27 54.870
4 GALATASARAY 22 15 7 51 29 46.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 22 12 10 43 39 38.080
6 ÇANAKKALE BLD. 22 11 11 44 43 34.870
7 HALKBANK 22 9 13 37 49 29.050
8 BEŞİKTAŞ 22 10 12 34 46 27.720
9 SERAMİKSAN 22 7 15 33 55 19.870
10 İDMANOCAĞI 22 5 17 24 56 15.450
11 NİLÜFER BLD. 22 2 20 21 60 12.710
12 SARIYER BLD. 22 4 18 20 56 12.300
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
28 Mart 2017 Salı
19:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
BEŞİKTAŞ - VAKIFBANK
19:00 TRT Spor HD
CEV Kupası – Bayanlar (Bayan)
GALATASARAY - Dinamo KAZAN (Rusya)
21:30 FB TV
CEV Kupası – Erkekler (Erkek)
TRENTINO Diatec (İtalya) - FENERBAHÇE
13:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT - PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS
15:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS - İLBANK
29 Mart 2017 Çarşamba
16:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ÇANAKKALE BLD. - ECZACIBAŞI VİTRA
17:00 TRT Spor HD
CEV Challenge Kupası (Erkek)
Fakel NOVY URENGOY (Rusya) - GALATASARAY HDI SİGORTA
19:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
HALKBANK - FENERBAHÇE
13:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
HATAY B.ŞEHİR BLD. - TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK
15:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
KONYA B.ŞEHİR BLD. - JEOPARK KULA BLD.
30 Mart 2017 Perşembe
19:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
VAKIFBANK - BEŞİKTAŞ
13:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
KONYA B.ŞEHİR BLD. - HATAY B.ŞEHİR BLD.
15:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
JEOPARK KULA BLD. - TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK
31 Mart 2017 Cuma
16:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ECZACIBAŞI VİTRA - ÇANAKKALE BLD.
19:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
FENERBAHÇE - HALKBANK
01 Nisan 2017 Cumartesi
19:00 FB TV
CEV Kupası – Erkekler (Erkek)
FENERBAHÇE - TRENTINO Diatec (İtalya)
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.