26.02.2017 Tarihli Maçlar

VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
Bayan
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
26.02.2017Çanakkale(Anafartalar) 15:30 ÇANAKKALE BLD. BURSA B.ŞEHİR BLD. 0-3 19-25 20-25 15-25 - -
26.02.2017-İstanbul(Akatlar) 14:00 BEŞİKTAŞ SERAMİKSAN 3-1 21-25 25-23 25-23 25-21 -
26.02.2017İSTANBUL(METROENERJİ) 13:00 FENERBAHÇE HALKBANK 3-2 20-25 25-22 19-25 25-9 15-13
 
 
EFELER LİGİ
Erkek
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
26.02.2017-Afyon(Atatürk) 16:00 AFYON BLD. YÜNTAŞ FENERBAHÇE 1-3 22-25 21-25 25-23 25-27 -
26.02.2017-İstanbul(Akatlar) 16:30 BEŞİKTAŞ GALATASARAY HDI SİGORTA 3-1 25-22 25-18 24-26 25-23 -
26.02.2017-İstanbul(HaldunAlagaş) 16:00 İSTANBUL BBSK TOKAT BELEDİYE PLEVNE 3-1 25-23 23-25 25-22 25-14 -
 
 
VOLEYBOL 1. LİG (GR)
Bayan
A GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
26.02.2017-Balıkesir(Kurtdereli) 17:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS 0-3 13-25 10-25 23-25 - -
26.02.2017Bursa(CengizGöllü) 15:00 BURSASPOR KARŞIYAKA 1-3 23-25 25-15 23-25 16-25 -
26.02.2017-Çanakkale(Bayramiç) 14:00 YEŞİLBAYRAMİÇ YEŞİLYURT 3-1 25-23 23-25 25-19 25-20 -
26.02.2017-Manisa(Salihli) 14:00 SALİHLİ BLD. ALAŞEHİR BLD. 2-3 25-23 25-19 15-25 18-25 12-15
26.02.2017Manisa(TarıkAlmuşSl.) 16:30 MANİSA B.ŞEHİR BLD. ROTA KOLEJİ 3-0 25-14 25-13 25-20 - -
 
B GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
26.02.2017-Ankara(Beştepe) 12:00 KARAYOLLARI MSK URFA 3-0 25-9 25-21 25-14 - -
26.02.2017-Ankara(Beştepe) 14:00 TVF SPOR LİSESİ SAKARYA HENDEK 3-2 19-25 25-17 20-25 25-12 15-10
26.02.2017-Ankara(Beştepe) 18:00 KAZAN BLD. NUMUNE DSİ 2-3 27-25 18-25 27-25 16-25 10-15
26.02.2017-Ankara(Pursaklar) 15:00 PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS İLBANK 3-1 25-22 25-22 20-25 25-20 -
26.02.2017-Bartın(Amasra) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT 0-3 23-25 22-25 23-25 - -
26.02.2017-Bolu(17Temmuz) BOLU BLD. ELAZIĞ DSİ 3-0(H) 25-0 25-0 25-0 - -
26.02.2017-Gümüşhane(AydınDoğan) 13:00 GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ İBA KİMYA TED KOLEJLİLER 3-1 24-26 25-20 25-19 25-17 -
 
 
VOLEYBOL 2. LİG (GR)
Bayan
1. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
26.02.2017-Edirne(MimarSinan) 14:00 EDİRNE SPOR THY 0-3 18-25 19-25 15-25 - -
26.02.2017-İstanbul(ArnavutköyBld.Sl.) 14:00 ARNAVUTKÖY BLD. ALP SPOR 3-0 25-12 25-19 25-18 - -
26.02.2017-İstanbul(BurhanFelek) 15:00 M. ERDEM MARMARA AKADEMİ KARTAL BLD. 3-0 25-21 25-16 25-9 - -
26.02.2017-İstanbul(UPS) 18:00 UPS İSTANBUL BBSK 3-0 25-16 25-11 25-22 - -
 
2. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
26.02.2017-İstanbul(BahçeKöyOrmanFak.) 14:00 SARIYER BLD. BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 0-3 13-25 23-25 8-25 - -
26.02.2017-İstanbul(Yıldız Teknik Üniv. Davutpaşa) 16:00 ESENLER VOLEYBOL BALIKESİR DSİ 1-3 25-27 27-25 20-25 13-25 -
26.02.2017-Yalova(Çınarcık) 16:00 ÇİFTLİKKÖY BLD. FMV IŞIK OKULLARI 0-3 19-25 26-28 14-25 - -
 
3. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
26.02.2017-İzmir(Balçova) 14:00 MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-2 25-13 15-25 25-16 21-25 15-12
 
4. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
26.02.2017-Ankara(Beştepe) 16:00 ERYAMAN GENÇLİK NİLÜFER A. ERDEM ANADOLU LİSESİ 3-2 25-22 20-25 25-16 21-25 18-16
 
5. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
26.02.2017-Gaziantep(Üniv. Sporium) 12:00 MERİNOS TARSUS BLD. 3-0 25-13 25-12 25-10 - -
26.02.2017-Kayseri(OSB Metem) 16:00 KAYSERİ VOLEYBOL SEYHAN BLD. 3-0 25-15 25-16 25-21 - -
26.02.2017-Mersin(Toroslar-1000Kişilik) 15:00 MERSİN ÜNİVERSİTESİ MERSİN B.ŞEHİR BLD. 2-3 18-25 25-13 21-25 25-19 14-16
 
6. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
26.02.2017-Ordu(Atatürk) ORDU MERKEZ SPOR ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 3-0(H) 25-0 25-0 25-0 - -
26.02.2017-Tokat(Turhal Mehmet Uzun Sl.) 13:00 TURHAL KOCAKAVAK AND. SPORTİF PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ 0-3 13-25 17-25 16-25 - -
 
7. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
26.02.2017-Bitlis(Tatvan) 12:00 BİTLİS GENÇLİK SPOR VAN B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-23 25-20 25-16 - -
26.02.2017-Mardin(YeniSalon) 12:00 MARDİN GENÇLİK SPOR 1955 BATMAN BLD. 3-0 25-18 25-18 25-11 - -
26.02.2017-Şırnak(İdil) 11:00 CİZRE BLD. PERTEK BLD. 0-3 9-25 6-25 7-25 - -
 
 
Erkek
1. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
26.02.2017-Denizli(Acıpayam) 14:00 ACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ SAINT JOSEPH 1-3 28-26 27-29 20-25 16-25 -
26.02.2017-Muğla(Milas) 14:00 MİLAS BLD. OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD. 3-0 25-13 25-18 25-21 - -
26.02.2017-Muğla(Seydikemer) SEYDİKEMER BLD. MANAVGAT BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 3-0(H) 25-0 25-0 25-0 - -
 
2. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
26.02.2017-Çorum(SungurluM.Atalay) 13:00 SUNGURLU BLD. KARAMÜRSEL İDMAN YURDU 0-3 23-25 23-25 13-25 - -
26.02.2017-Zonguldak(Site Spor Salonu) HASAD GENÇLİK MERZİFONGÜCÜ 3-0(H) 25-0 25-0 25-0 - -
 
3. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
26.02.2017-Artvin(Arhavi) 13:00 ARHAVİ BLD. AKKUŞ BLD. 3-1 25-21 25-20 22-25 25-15 -
26.02.2017-Erzurum(R.T.Erdoğan) 13:00 ERZURUM SPOR LİSESİ FINDIKLI SPOR 0-3 23-25 10-25 18-25 - -
26.02.2017-Ordu(Atatürk) 14:00 ORDU ANADOLU İHL BAFRA BLD. GSK 0-3 11-25 17-25 19-25 - -
26.02.2017-Ordu(Atatürk) 16:00 ORDU SPOR GERZE GENÇLİKGÜCÜ 3-1 25-21 25-20 13-25 25-21 -
 
4. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
26.02.2017-Adana(Yüreğir) 11:00 SEYHAN BLD. İSTİKLAL O.O. 3-0 25-17 26-24 25-17 - -
26.02.2017-Kayseri(Develi) 13:00 DEVELİ BLD. ADANA VOLEYBOL 3-0 25-16 25-21 25-18 - -
26.02.2017-Konya(Kongre-YanSalon) 13:00 PEMA KOLEJİ KIRŞEHİR AKADEMİ 3-0 25-19 25-16 25-12 - -
26.02.2017-Malatya(Atatürk) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. SORGUN GENÇLİK 3-0 27-25 25-19 25-21 - -
26.02.2017-Nevşehir(Ürgüp) 13:00 ÜRGÜP KAPADOKYA SAHABİYE 3-0 25-21 25-18 26-24 - -
 
5. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
26.02.2017-Mardin(Kızıltepe-Atatürk) 13:00 KIZILTEPE EĞİTİM CEYLANPINAR ANADOLU LİSESİ 1-3 25-20 23-25 29-31 16-25 -
26.02.2017-Şanlıurfa(GAPArena) 14:00 HALİLİYE BLD. MİDYAT BLD. 3-0 25-8 25-2 25-10 - -
 
6. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
26.02.2017-Bitlis(Tatvan) 14:00 TÜRŞAD SİLVAN GENÇLİK 3-0 25-21 25-7 25-19 - -
26.02.2017-Siirt(14Eylül) 13:00 SİİRT GENÇLİK SPOR CİZRE GENÇLERBİRLİĞİ 3-0 25-8 25-5 25-11 - -
 
 
*(H): Hükmen

MAÇ TAKVİMİ
Mart 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 21 20 1 60 8 61.080
2 FENERBAHÇE 21 18 3 57 21 53.360
3 ECZACIBAŞI VİTRA 21 16 5 56 26 51.870
4 GALATASARAY 21 14 7 48 29 43.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 21 12 9 43 36 38.080
6 ÇANAKKALE BLD. 21 10 11 41 43 31.870
7 HALKBANK 21 9 12 37 46 29.050
8 BEŞİKTAŞ 21 10 11 33 43 27.720
9 SERAMİKSAN 21 7 14 33 52 19.870
10 NİLÜFER BLD. 21 2 19 21 57 12.710
11 İDMANOCAĞI 21 4 17 21 56 12.450
12 SARIYER BLD. 21 4 17 20 53 12.300
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
23 Mart 2017 Perşembe
18:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
ECZACIBAŞI VİTRA - FENERBAHÇE
22:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Volero ZURICH (İsviçre) - VAKIFBANK
24 Mart 2017 Cuma
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
HALKBANK - GALATASARAY
25 Mart 2017 Cumartesi
15:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
ZİRAAT BANKASI - AFYON BLD. YÜNTAŞ
16:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
VAKIFBANK - BURSA B.ŞEHİR BLD.
26 Mart 2017 Pazar
18:30 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
İSTANBUL BBSK - ARKAS SPOR
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.