15.02.2017 Tarihli Maçlar

VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
Bayan
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
15.02.2017-Bursa(CengizGöllü) 17:30 NİLÜFER BLD. SERAMİKSAN 2-3 27-25 32-30 22-25 23-25 8-15
15.02.2017-İstanbul(BahçeKöyOrmanFak.) 17:00 SARIYER BLD. GALATASARAY 0-3 22-25 22-25 17-25 - -
15.02.2017İstanbul(BurhanFelek) 16:00 BEŞİKTAŞ VAKIFBANK 0-3 28-30 12-25 14-25 - -
15.02.2017-İstanbul(Eczacıbaşı) 17:30 ECZACIBAŞI VİTRA HALKBANK 3-1 26-24 22-25 25-19 25-18 -
15.02.2017İSTANBUL(METROENERJİ) 19:00 FENERBAHÇE BURSA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-22 25-17 31-29 - -
15.02.2017-Trabzon(19Mayıs) 15:00 İDMANOCAĞI ÇANAKKALE BLD. 3-1 25-19 25-17 20-25 25-18 -
 
 
VOLEYBOL 1. LİG (GR)
Bayan
B GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
15.02.2017-Ankara(Beştepe) 15:00 TVF SPOR LİSESİ SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT 0-3 9-25 10-25 8-25 - -
15.02.2017-Gümüşhane(AydınDoğan) 13:00 GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ İLBANK 3-0 29-27 25-21 25-14 - -
 
 
VOLEYBOL 2. LİG (GR)
Erkek
5. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
15.02.2017-Diyarbakır(Köşkler) 12:00 PEYAS SPOR HALİLİYE BLD. 0-3 23-25 20-25 16-25 - -
15.02.2017-Diyarbakır(Köşkler) 14:00 BAĞLAR GENÇLİK CEYLANPINAR ANADOLU LİSESİ 3-0 25-21 25-11 25-16 - -
15.02.2017-Mardin (Nusaybin) 13:00 NUSAYBİN GENÇLİK DİCLE 21 GENÇLİK 3-0 25-20 25-6 25-16 - -
15.02.2017-Mardin(Kızıltepe-Atatürk) 14:00 KIZILTEPE EĞİTİM MİDYAT BLD. 3-0 25-12 25-10 25-20 - -
15.02.2017-Mardin(Kızıltepe-Atatürk) 16:00 KIZILTEPE VOLEYBOL 47 MAVİ SPOR 0-3 3-25 2-25 5-25 - -
 
6. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
15.02.2017-Bitlis(Tatvan) 14:00 TÜRŞAD CİZRE GENÇLERBİRLİĞİ 3-0 25-5 25-7 25-6 - -
15.02.2017-Diyarbakır(Silvan) 12:00 SİLVAN GENÇLİK IĞDIR ANADOLU İHL 0-3 11-25 5-25 8-25 - -
15.02.2017-Muş(Atatürk) 14:00 LALEZAR SPOR CİZRE BLD. 0-3 9-25 12-25 19-25 - -
15.02.2017-Siirt(14Eylül) 11:00 SİİRT GENÇLİK SPOR HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 3-0 25-22 25-21 25-16 - -
 
 
Erkekler Şampiyonlar Ligi
Erkek
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
15.02.2017Ankara(Başkent) 17:30 HALKBANK Belogorie BELGOROD (Rusya) 3-2 25-19 22-25 25-14 22-25 15-8
15.02.2017İzmir(Atatürk) 19:30 ARKAS SPOR VfB FRIEDRICHSHAFEN (Almanya) 3-2 25-22 25-27 26-24 21-25 15-10
15.02.2017Rusya(Moskow) 19:00 Dinamo MOSCOW (Rusya) İSTANBUL BBSK 3-0 25-21 25-22 27-25 - -
 
 
CEV Challenge Kupası
Erkek
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
15.02.2017-Hollanda(Apeldoorn) 21:00 Draisma Dynamo APELDOORN (Hollanda) ZİRAAT BANKASI 1-3 25-20 11-25 16-25 20-25 -
 
 
*(H): Hükmen

MAÇ TAKVİMİ
Mayıs 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
İddaa Maçları
24 Mayıs 2017 Çarşamba
16:00
TÜRKİYE - AZERBAYCAN
25 Mayıs 2017 Perşembe
18:30
İZLANDA - TÜRKİYE
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.