11.02.2017 Tarihli Maçlar

VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
Bayan
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
11.02.2017-Ankara(Başkent) 17:00 HALKBANK BEŞİKTAŞ 3-1 17-25 25-11 25-21 25-22 -
11.02.2017-Bursa(CengizGöllü) 17:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. SERAMİKSAN 3-1 25-21 25-13 20-25 25-22 -
11.02.2017Çanakkale(Anafartalar) 16:00 ÇANAKKALE BLD. ECZACIBAŞI VİTRA 1-3 28-30 23-25 25-15 14-25 -
11.02.2017-İSTANBUL(GSPARKVOLEYBOLSL.) 14:00 GALATASARAY NİLÜFER BLD. 3-0 27-25 25-20 25-13 - -
11.02.2017İSTANBUL(METROENERJİ) 13:00 FENERBAHÇE İDMANOCAĞI 3-0 25-12 25-16 25-21 - -
 
 
EFELER LİGİ
Erkek
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
11.02.2017-Ankara(Başkent) 13:00 ZİRAAT BANKASI GALATASARAY HDI SİGORTA 3-1 25-12 20-25 25-18 25-21 -
11.02.2017-Ankara(Başkent) 15:00 HALKBANK TOKAT BELEDİYE PLEVNE 3-0 25-18 25-19 25-19 - -
 
 
VOLEYBOL 1. LİG (GR)
Erkek
A GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
11.02.2017-Bursa(CengizGöllü) 15:00 TOFAŞ SPOR TFL ALTEKMA 0-3 23-25 18-25 19-25 - -
11.02.2017-Isparta(Eğirdir) 14:00 EĞİRDİR ELMA ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 1-3 23-25 15-25 26-24 14-25 -
11.02.2017-İstanbul(BurhanFelek) 14:00 ES SPOR BİGADİÇ BLD. 2-3 21-25 21-25 26-24 25-19 11-15
11.02.2017-İstanbul(HaldunAlagaş) 15:00 İSTANBUL BBSK SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR 1-3 25-27 24-26 25-17 14-25 -
11.02.2017-İzmir(Atatürk) 16:00 BORNOVA ANADOLU LİSESİ ZİRAAT BANKASI 3-2 25-21 22-25 25-21 17-25 16-14
11.02.2017-Konya(Kongre-YanSalon) 14:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. DÜZCE BLD. 3-1 25-27 26-24 25-15 25-20 -
 
B GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
11.02.2017-Aksaray(Atatürk) 13:00 68 AKSARAY BLD. HATAY B.ŞEHİR BLD. 0-3 10-25 16-25 14-25 - -
11.02.2017-Ankara(Beştepe) 12:00 ESER SPOR 1926 BULANCAKSPOR 3-1 25-23 25-21 21-25 25-21 -
11.02.2017-Bingöl(Solhan) SOLHAN SPOR MELİKGAZİ BLD. 3-0(H) 25-0 25-0 25-0 - -
11.02.2017-Erzurum(R.T.Erdoğan) 14:00 PALANDÖKEN BLD. 1920 MARAŞSPOR 3-0 25-18 25-20 25-17 - -
11.02.2017-Gümüşhane(Torul) 13:00 TORUL GENÇLİK MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-17 25-22 25-14 - -
11.02.2017-Hatay(Payas) 14:00 PAYAS BLD. 2011 NİKSAR BLD. 3-1 25-16 25-18 11-25 28-26 -
11.02.2017-Kars(KafkasÜniv.Salonu) 12:00 GENÇ KAFKARS TVF SPOR LİSESİ 3-1 25-18 23-25 25-21 25-19 -
 
 
VOLEYBOL 2. LİG (GR)
Bayan
2. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
11.02.2017-Balıkesir(Erdek) 13:00 ERDEK SPOR BALIKESİR DSİ 0-3 17-25 20-25 24-26 - -
 
3. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
11.02.2017-İzmir(Atatürk) GELİŞİM KOLEJİ PARK ANTALYA GENÇLİK 3-0(H) 25-0 25-0 25-0 - -
 
4. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
11.02.2017-Ankara(Beştepe) 14:00 ERYAMAN GENÇLİK KARŞIYAKA 3-1 23-25 25-15 25-19 25-17 -
11.02.2017-Ankara(Beştepe) 16:00 MALİYE OKULLARI HALKBANK 0-3 20-25 22-25 23-25 - -
11.02.2017-Ankara(Beştepe) 18:00 BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ 3-1 26-28 26-24 25-16 25-23 -
 
5. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
11.02.2017-Gaziantep(Üniv. Sporium) 14:30 MERİNOS MERSİN ÜNİVERSİTESİ 3-1 17-25 25-23 25-22 25-10 -
 
6. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
11.02.2017-Sivas(4Eylül) 14:00 SİVAS GAZİ LİSESİ PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ 0-3 17-25 22-25 7-25 - -
 
 
Erkek
3. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
11.02.2017-Sivas(4Eylül) 12:00 SİVAS GENÇLİK SPOR FINDIKLI SPOR 0-3 17-25 21-25 18-25 - -
 
5. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
11.02.2017-Diyarbakır(Seyrantepe) 12:00 DİCLE 21 GENÇLİK PEYAS SPOR 0-3 13-25 16-25 7-25 - -
11.02.2017-Şanlıurfa(Ceylanpınar) 13:00 CEYLANPINAR ANADOLU LİSESİ NUSAYBİN GENÇLİK 3-0 25-11 25-9 25-15 - -
 
6. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
11.02.2017-Iğdır(İskenderIğdır) 14:00 IĞDIR ANADOLU İHL GÜÇLÜ KONAK GENÇLİK 3-0(H) 25-0 25-0 25-0 - -
11.02.2017-Muş(Atatürk) 12:00 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ MUŞ YETİŞTİRME YURDU 0-3 14-25 17-25 13-25 - -
11.02.2017-Muş(Atatürk) 14:00 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ LALEZAR SPOR 0-3 16-25 20-25 13-25 - -
 
 
*(H): Hükmen

MAÇ TAKVİMİ
Şubat 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 18 18 0 54 4 55.080
2 ECZACIBAŞI VİTRA 18 13 5 47 24 43.870
3 FENERBAHÇE 17 14 3 45 17 42.360
4 GALATASARAY 18 12 6 41 24 37.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 17 9 8 33 33 29.080
6 ÇANAKKALE BLD. 17 9 8 36 33 28.870
7 HALKBANK 17 8 9 31 36 25.050
8 BEŞİKTAŞ 17 7 10 24 36 19.720
9 SERAMİKSAN 17 6 11 26 42 15.870
10 İDMANOCAĞI 18 4 14 19 47 12.450
11 SARIYER BLD. 18 4 14 19 44 12.300
12 NİLÜFER BLD. 18 1 17 16 51 8.710
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
26 Şubat 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
FENERBAHÇE - HALKBANK
15:00 BURSASPOR TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan) A Grubu
BURSASPOR - KARŞIYAKA
15:30 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ÇANAKKALE BLD. - BURSA B.ŞEHİR BLD.
16:30 Ege Turk
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan) A Grubu
MANİSA B.ŞEHİR BLD. - ROTA KOLEJİ
28 Şubat 2017 Salı
16:30 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
ECZACIBAŞI VİTRA - DRESDNER SC (Almanya)
17:00 Smart Spor 2
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Uralochka-NTMK EKATERINBURG (Rusya) - VAKIFBANK
19:30 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
FENERBAHÇE - ST-RAPHAEL Var VB (Fransa)
01 Mart 2017 Çarşamba
18:00 Smart Spor HD
Erkekler Şampiyonlar Ligi (Erkek)
İSTANBUL BBSK - Zaksa KEDZIERZYN-KOZLE (Polonya)
20:00 Smart Spor 2
Erkekler Şampiyonlar Ligi (Erkek)
Zenit KAZAN (Rusya) - ARKAS SPOR
21:00 Smart Spor HD
Erkekler Şampiyonlar Ligi (Erkek)
Sir Sicoma Colussi PERUGIA (İtalya) - HALKBANK
03 Mart 2017 Cuma
16:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
MALİYE PİYANGO - AFYON BLD. YÜNTAŞ
04 Mart 2017 Cumartesi
17:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
VAKIFBANK - FENERBAHÇE
05 Mart 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
SERAMİKSAN - ECZACIBAŞI VİTRA
15:30 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
NİLÜFER BLD. - BEŞİKTAŞ
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.