2017 – 2018 Voleybol Sezonu Bayanlar ve Erkekler 2’nci Liglerinin Fikstürleri Belli Oldu

 

2017 – 2018 Voleybol Sezonu bayanlar ve erkekler 2’nci liglerinin fikstürleri bugün (09 Ağustos 2017 Çarşamba) Ankara Volley Hotel Toplantı Salonu'nda gerçekleşen kura çekimi sonucunda belli oldu.

 

Kura çekimine, Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF)  Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu, TVF Lig İşleri Danışmanı Recep Nurtanış ve kulüp temsilcileri katıldı.

 

2017 - 2018 Voleybol Sezonu Bayanlar 2. Lig 1. Grup fikstürüne ulaşmak için tıklayınız.

 

2017 - 2018 Voleybol Sezonu Bayanlar 2. Lig 2. Grup fikstürüne ulaşmak için tıklayınız.

 

2017 - 2018 Voleybol Sezonu Bayanlar 2. Lig 3. Grup fikstürüne ulaşmak için tıklayınız.

 

2017 - 2018 Voleybol Sezonu Bayanlar 2. Lig 4. Grup fikstürüne ulaşmak için tıklayınız.

 

2017 - 2018 Voleybol Sezonu Bayanlar 2. Lig 5. Grup fikstürüne ulaşmak için tıklayınız.

 

2017 - 2018 Voleybol Sezonu Bayanlar 2. Lig 6. Grup fikstürüne ulaşmak için tıklayınız.

 

2017 - 2018 Voleybol Sezonu Bayanlar 2. Lig 7. Grup fikstürüne ulaşmak için tıklayınız.

 

2017 - 2018 Voleybol Sezonu Bayanlar 2. Lig 8. Grup fikstürüne ulaşmak için tıklayınız.

 

 

2017 - 2018 Voleybol Sezonu Erkekler 2. Lig 1. Grup fikstürüne ulaşmak için tıklayınız.

 

2017 - 2018 Voleybol Sezonu Erkekler 2. Lig 2. Grup fikstürüne ulaşmak için tıklayınız.

 

2017 - 2018 Voleybol Sezonu Erkekler 2. Lig 3. Grup fikstürüne ulaşmak için tıklayınız.

 

2017 - 2018 Voleybol Sezonu Erkekler 2. Lig 4. Grup fikstürüne ulaşmak için tıklayınız.

 

2017 - 2018 Voleybol Sezonu Erkekler 2. Lig 5. Grup fikstürüne ulaşmak için tıklayınız.

 

2017 - 2018 Voleybol Sezonu Erkekler 2. Lig 6. Grup fikstürüne ulaşmak için tıklayınız.

 

2017 - 2018 Voleybol Sezonu Erkekler 2. Lig 7. Grup fikstürüne ulaşmak için tıklayınız.

 

 

2017 - 2018 Voleybol Sezonu Bayanlar ve Erkekler 2. Ligleri statüsüne ulaşmak için tıklayınız.

 

 

 

Habere ait fotoğraflar

Eklenme Tarihi: 09.08.2017 16:12
MAÇ TAKVİMİ
Ağustos 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.