TVF Pro Beach Tour Samsun Etabı Yarı Finalistleri Belli Oldu

 

TVF Pro Beach Tour Samsun Etabı, Samsun Büyükşehir Belediyesi ve Anakent ev sahipliğinde, ana tablo ikinci gün maçları sonunda yarı finalistler belli oldu.

 

Bayanlarda Esra Betül Çetin - Hatice Can Tonbul ile Ebru Karayılan - Aleyna Vence ve Hopadan Çay (Viktoriia Aghakishieva (Smetaniuk) - Zina Liubymova ile Gazimağusa Belediyesi (Merve Çelebi - Buğra Eryıldız), erkeklerde Hasan Hüseyin Mermer - Ali Osman Nurettin ile Sefa Urlu - Ali Berke Sağır, ve Samsun Lojistik (Selçuk Şekerci - Kemal Şah) ile Hakan Göğtepe - Volkan Göğtepe yarı final maçlarını yapacaklar. Yarı final maçlarından; bayanlar 11.00'de, erkekler 12.00'de başlayacak.

 

Yarı finalde kazananlar altın, kaybedenler bronz madalya için mücadele edecekler. Haber AKS TV'nin naklen vereceği final maçlarından; erkekler 16.30’da, bayanlar 17.30'da oynanacak.

 

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) tarafından Samsun Büyükşehir Belediyesi işbirliği ile düzenlenen Pro Beach Tour Samsun etabında derece alacak sporculara toplam 32.000 TL para ödülü dağıtılacak.

 

Bayanlar

Yarı Final Maçları – 11.00

Esra Betül Çetin - Hatice Can Tonbul/Ebru Karayılan - Aleyna Vence

Hopadan Çay (Viktoriia Aghakishieva (Smetaniuk) - Zina Liubymova/Gazimağusa Belediyesi (Merve Çelebi - Buğra Eryıldız)

14.00 | Üçüncülük/Dördüncülük | Yarı Final Kaybedenleri

17.30 | Birincilik/İkincilik | Yarı Final Kazananları

 

Erkekler

Yarı Final Maçları – 12.00

Hasan Hüseyin Mermer - Ali Osman Nurettin/Sefa Urlu - Ali Berke Sağır

Samsun Lojistik (Selçuk Şekerci - Kemal Şah)/Hakan Göğtepe - Volkan Göğtepe

15.00 | Üçüncülük/Dördüncülük | Yarı Final Kaybedenleri

16.30 | Birincilik/İkincilik | Yarı Final Kazananları

 

5 Ağustos 2017 Cumartesi günü oynanan ana tablo maçları sonuçları şöyle:

Bayanlar

Birinci Takım İkinci Takım Skor
Esra Betül Çetin - Hatice Can Tonbul Samsun 15 Temmuz 1 (Selin Aşıkoğlu – Zeynep Bora) 2-0 (21-4/21-8)
Hopadan Çay (Viktoriia Aghakishieva (Smetaniuk) - Zina Liubymova) Tuğçe Darıcalı – Buse Özşeker 2-0 (21-6/21-3)
Açelya Ekdi - Belinay Sarı Samsun 15 Temmuz 2 (Hanife Can - Rabia Nur Kolaca) 0-2 (13-21/10-21)
Gazimağusa Belediyesi (Merve Çelebi - Buğra Eryıldız) Anastasiya Shaidulina - Başak Bakar 2-0 (21-12/21-6)
Ebru Karayılan - Aleyna Vence Gizem Çağlayan - Müge Ocakçı 2-0 (21-14/21-12)
Gülnaz Özer - Deniz Tezcan Filiz Kın/Dilan İlkay Okyay 0-2 (19-21/3-21)
Esra Betül Çetin - Hatice Can Tonbul Anastasiya Shaidulina - Başak Bakar 2-0 (21-7/21-16)
Ebru Karayılan - Aleyna Vence Tuğçe Darıcalı – Buse Özşeker 2-0 (21-12/21-10)
Hopadan Çay (Viktoriia Aghakishieva (Smetaniuk) - Zina Liubymova) Gizem Çağlayan - Müge Ocakçı 2-0 (21-5/21-11)
Gazimağusa Belediyesi (Merve Çelebi - Buğra Eryıldız) Aysu Ceylan - Aysun Suna Alam 2-0 (21-10/10-7)

Erkekler

Birinci Takım İkinci Takım Skor
Hopadan Çay (Hasan Hüseyin Mermer - Ali Osman Nurettin) Mücahit Altınöz – Aykın Başkan 2-0 (21-14/21-14)
Metin Baran Taşkıran - Hamdi Erkan Samsun 15 Temmuz 1 (Oğuzhan Selim Yardım - Kerem Özel) 2-0 (21-10/21-14)
Samsun Lojistik (Selçuk Şekerci - Kemal Şah) Hasan Hüseyin Yıldırım - Mustafa Susam 2-0 (21-11/21-16)
ORDUSPOR (Güngör Yüce - Kemal Can Sunay) Nihat Can Birdal - Aykut Çakır 2-0 (21-19/21-14)
Hakan Göğtepe - Volkan Göğtepe Emirhan Ulutaş - Mecit Eryılmaz 2-0 (21-7/21-16)
Haşım Bacızade - Hamza Erkan Ersan Keyvan - Fatih Acun 2-0 (24-22/21-15)
Sefa Urlu - Ali Berke Sağır TERZİOĞLU SERAMİK (Deniz Dağıstanlı - Fikri Berber) 2-0 (21-8/21-14)
Furkan Gözüküçük - Berat Ezel Kölebay Abdurrahman Ertuğral - Saeid Siami 0-2 (0-21/0-21)
Hopadan Çay (Hasan Hüseyin Mermer - Ali Osman Nurettin) Emirhan Ulutaş - Mecit Eryılmaz 2-0 (21-12/21-14)
Sefa Urlu - Ali Berke Sağır Hasan Hüseyin Yıldırım - Mustafa Susam 2-0 (21-14/21-17)
Samsun Lojistik (Selçuk Şekerci - Kemal Şah) TERZİOĞLU SERAMİK (Deniz Dağıstanlı - Fikri Berber) 2-0 (21-11/21-10)
Hakan Göğtepe - Volkan Göğtepe Mücahit Altınöz – Aykın Başkan 2-0 (21-19/21-17)

 

Samsun Etabı ve diğer Pro Beach Tour Etapları ile ilgili ayrıntılı bilgiye; "Samsun Etabı ve diğer Pro Beach Tour Etapları ile ilgili ayrıntılı bilgiye; "plaj.tvf.org.tr" web sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Habere ait fotoğraflar

Eklenme Tarihi: 06.08.2017 10:09
MAÇ TAKVİMİ
Ağustos 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.