Pro Beach Tour Ana Tablo Maçlarında 1. Gün Sona Erdi!

 

TVF Pro Beach Tour Samsun Etabı, Samsun Büyükşehir Belediyesi ve Anakent ev sahipliğinde, Samsun dolgu alanına yeni yapılan plaj voleybolu merkezinde başladı. Ana tablo maçları, bugün (5 Ağustos Cumartesi), saat 13.30'da başlayacak.

 

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) tarafından Samsun Büyükşehir Belediyesi işbirliği ile düzenlenen Pro Beach Tour Samsun etabı 6 Ağustos 2017 Pazar günü sona erecek.

 

Haber AKS TV'nin 6 Ağustos Pazar günü naklen vereceği final maçlarından; erkekler 16.30’da, bayanlar 17.30'da oynanacak. TVF Pro Beach Tour Samsun Etabı’nda derece alacak sporculara toplam 32.000 TL para ödülü dağıtılacak. 

 

Samsun Etabı ve diğer Pro Beach Tour Etapları ile ilgili ayrıntılı bilgiye; "Samsun Etabı ve diğer Pro Beach Tour Etapları ile ilgili ayrıntılı bilgiye; "plaj.tvf.org.tr" web sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

4 Ağustos 2017 Cuma günü oynanan ana tablo maçları sonuçları şöyle:

 

Erkekler

Birinci Takım

İkinci Takım

Skor

Hasan Hüseyin Mermer - Ali Osman Nurettin

Samsun 15 Temmuz 1 (Oğuzhan Selim Yardım - Kerem Özel)

2-0 (21-5/21-9)

Mücahit Altınöz – Aykın Başkan

Metin Baran Taşkıran - Hamdi Erkan

2-0 (21-12/21-15)

Samsun Lojistik (Selçuk Şekerci - Kemal Şah)

Nihat Can Birdal - Aykut Çakır

2-0 (21-6/21-8)

Hasan Hüseyin Yıldırım - Mustafa Susam

ORDUSPOR (Güngör Yüce - Kemal Can Sunay)

2-0 (21-9/21-5)

Sefa Urlu - Ali Berke Sağır

Abdurrahman Ertuğral - Saeid Siami

2-0 (21-9/21-10)

Emirhan Ulutaş - Mecit Eryılmaz

Haşım Bacızade - Hamza Erkan

2-0 (22-20/21-19)

Hakan Göğtepe - Volkan Göğtepe

Ersan Keyvan - Fatih Acun

2-0 (21-17/21-10)

TERZİOĞLU SERAMİK (Deniz Dağıstanlı - Fikri Berber)

Furkan Gözüküçük - Berat Ezel Kölebay

2-0 (21-6/21-10)

Hasan Hüseyin Mermer - Ali Osman Nurettin

Metin Baran Taşkıran - Hamdi Erkan

2-0 (21-11/21-9)

Mücahit Altınöz – Aykın Başkan

Samsun 15 Temmuz 1 (Oğuzhan Selim Yardım - Kerem Özel)

2-0 (21-10/21-12)

Samsun Lojistik (Selçuk Şekerci - Kemal Şah)

ORDUSPOR (Güngör Yüce - Kemal Can Sunay)

2-0 (21-7/21-11)

Hasan Hüseyin Yıldırım - Mustafa Susam

Nihat Can Birdal - Aykut Çakır

2-0 (21-9/21-9)

Hakan Göğtepe - Volkan Göğtepe

Haşım Bacızade - Hamza Erkan

2-0 (21-15/21-8)

Sefa Urlu - Ali Berke Sağır

Furkan Gözüküçük - Berat Ezel Kölebay

2-0 (21-12/21-4)

TERZİOĞLU SERAMİK (Deniz Dağıstanlı - Fikri Berber)

Abdurrahman Ertuğral - Saeid Siami

2-1 (21-13/23-25/15-13)

Emirhan Ulutaş - Mecit Eryılmaz

Ersan Keyvan - Fatih Acun

2-0 (21-14/21-13)

 

Bayanlar

Birinci Takım

İkinci Takım

Skor

Samsun 15 Temmuz 1 (Selin Aşıkoğlu – Zeynep Bora)

Aysu Ceylan - Aysun Suna Alam

1-2 (11-21/21-17/9-15)

Viktoriia Aghakishieva (Smetaniuk) - Zina Liubymova

Samsun 15 Temmuz 2 (Hanife Can - Rabia Nur Kolaç)

2-0 (21-4/21-2)

Tuğçe Darıcalı – Buse Özşeker

Açelya Ekdi - Belinay Sarı

2-0 (21-15/21-7)

Ebru Karayılan - Aleyna Vence

Filiz Kın - Dilan İlkay Okyay

2-0 (21-8/21-11)

Anastasiya Shaidulina - Başak Bakar

Açelya Yalçınkaya - Şuheda Erkoç

2-0 (21-6/21-13)

Gizem Çağlayan - Müge Ocakçı

Gülnaz Özer - Deniz Tezcan

2-0 (21-11/21-11)

Esra Betül Çetin - Hatice Can Tonbul

Aysu Ceylan - Aysun Suna Alam

2-0 (23-21/21-6)

Viktoriia Aghakishieva (Smetaniuk) - Zina Liubymova

Açelya Ekdi - Belinay Sarı

2-0 (21-0/21-0)

Tuğçe Darıcalı – Buse Özşeker

Samsun 15 Temmuz 2 (Hanife Can-Rabia Nur Kolaca)

2-0 (21-15/21-5)

Merve Çelebi - Buğra Eryıldız

Açelya Yalçınkaya - Şuheda Erkoç

2-0 (21-10/21-7)

Ebru Karayılan - Aleyna Vence

Gülnaz Özer - Deniz Tezcan

2-0 (21-16/21-16)

Gizem Çağlayan - Müge Ocakçı

Filiz Kın - Dilan İlkay Okyay

2-0 (21-14/21-9)

 

Habere ait fotoğraflar

Eklenme Tarihi: 05.08.2017 10:46
MAÇ TAKVİMİ
Ağustos 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.