Bayanlar 2. Lig Final Etabı Bugün Başladı

 

 

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) 2. Lig bayanlar final etabı maçları, bugün (20 Mart 2017 Pazartesi), TVF Beştepe Voleybol Salonu Ankara'da başladı.


2. lig bayanlar final etabı birinci grupta; İstanbul THY, Balıkesir DSİ, İstanbul Bahçelievler Voleybol, İstanbul Arnavutköy Bld., ikinci grupta; Antalya Kepez Bld., Ankara Hacettepe Üniversitesi, Eskişehir Anadolu Üniversitesi, İzmir B. Şehir Bld. takımları yer alıyor.

 

Takımlar, TVF Beştepe Voleybol Salonu'nda, 20-21 ve 22 Mart tarihlerinde, tek devreli lig usulü karşılaşıyorlar. Turnuva maçları sonunda, her iki grubun birinci ve ikincileri toplam dört takım, 1. Lig'e terfi edecekler.

 

20 Mart 2017 Pazartesi

Saat

Takımlar

Grup

Sonuç

12.00

İstanbul THY

İstanbul Arnavutköy Bld.

1

3-2

14.00

Balıkesir DSİ

İstanbul Bahçelievler Voleybol

1

0-3

16.00

İzmir B. Şehir Bld.

Antalya Kepez Bld.

2

3-0

18.00

Eskişehir Anadolu Üni.

Ankara Hacettepe Üni.

2

3-0

21 Mart 2017 Salı

12.00

İstanbul Arnavutköy Bld.

Balıkesir DSİ

1

-

14.00

İstanbul Bahçelievler Voleybol

İstanbul THY

1

-

16.00

Antalya Kepez Bld.

Eskişehir Anadolu Üniversitesi

2

-

18.00

Ankara Hacettepe Üni.

İzmir B. Şehir Bld.

2

-

22 Mart 2017 Çarşamba

12.00

İstanbul Bahçelievler Voleybol

İstanbul Arnavutköy Bld.

1

-

14.00

İstanbul THY

Balıkesir DSİ

1

-

16.30

Ankara Hacettepe Üni.

Antalya Kepez Bld.

2

-

18.30

İzmir B. Şehir Bld.

Eskişehir Anadolu Üni.

2

-

 

Maç set sonuçları ve puan durumu için tıklayınız.

 

 

 

Habere ait fotoğraflar

Eklenme Tarihi: 20.03.2017 23:53
MAÇ TAKVİMİ
Mart 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 21 20 1 60 8 61.080
2 FENERBAHÇE 21 18 3 57 21 53.360
3 ECZACIBAŞI VİTRA 21 16 5 56 26 51.870
4 GALATASARAY 21 14 7 48 29 43.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 21 12 9 43 36 38.080
6 ÇANAKKALE BLD. 21 10 11 41 43 31.870
7 HALKBANK 21 9 12 37 46 29.050
8 BEŞİKTAŞ 21 10 11 33 43 27.720
9 SERAMİKSAN 21 7 14 33 52 19.870
10 NİLÜFER BLD. 21 2 19 21 57 12.710
11 İDMANOCAĞI 21 4 17 21 56 12.450
12 SARIYER BLD. 21 4 17 20 53 12.300
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
23 Mart 2017 Perşembe
18:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
ECZACIBAŞI VİTRA - FENERBAHÇE
22:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Volero ZURICH (İsviçre) - VAKIFBANK
24 Mart 2017 Cuma
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
HALKBANK - GALATASARAY
25 Mart 2017 Cumartesi
15:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
ZİRAAT BANKASI - AFYON BLD. YÜNTAŞ
16:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
VAKIFBANK - BURSA B.ŞEHİR BLD.
26 Mart 2017 Pazar
18:30 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
İSTANBUL BBSK - ARKAS SPOR
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.