Bayanlar 1. Lig Yarı Final Etabı'nda İlk Gün Sona Erdi

 

 

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) 1. Lig Bayanlar yarı final etabı maçları bugün (20 Mart 2017 Pazartesi), TVF Cengiz Göllü Voleybol Salonu Bursa'da başladı.

 

1. etap karşılaşmaları sonunda A ve B grubunda birinci, ikinci, üçüncü ve dördüncü sırayı elde eden toplam sekiz takım, 20-21 ve 22 Mart tarihlerinde, iki ayrı grupta, yarı final etabında mücadele ediyor. Yarı final etabının birinci grubunda; Alaşehir Bld., Beylikdüzü Voleybol İhtisas, Gümüşhane Gençlerbirliği, Samsun B.Şehir Anakent, ikinci grubunda İlbank, Karşıyaka, Manisa B.Şehir Bld., Pursaklar Voleybol İhtisas yer alıyor. Takımlar tek devreli lig usulü yapacakları turnuva maçları sonunda, her iki grubun birinci ve ikincileri toplam dört takım, final etabına çıkacaklar.

 

TVF Cengiz Göllü Voleybol Salonu'nda, 26-27-28 Mart tarihlerinde yapılacak final etabındaki maçlar sonunda, alınan puanlara göre yapılan sıralamada birinci ve ikinci sırayı elde eden takımlar Deplasmanlı Türkiye Sultanlar Ligi'ne yükselecekler.

 

20 Mart 2017 Pazartesi

Saat

Takımlar

Grup

Sonuç

12.00

Beylikdüzü Voleybol İhtisas

Alaşehir Bld.

1

3-0

14.00

Gümüşhane Gençlerbirliği

Samsun B.Şehir Anakent

1

2-3

16.00

İlbank

Pursaklar Voleybol İhtisas

2

3-0

18.00

Manisa B.Şehir Bld.

Karşıyaka

2

3-1

21 Mart 2017 Salı

12.00

Alaşehir Bld.

Gümüşhane Gençlerbirliği

1

-

14.00

Samsun B.Şehir Anakent

Beylikdüzü Voleybol İhtisas

1

-

16.00

Pursaklar Voleybol İhtisas

Manisa B.Şehir Bld.

2

-

18.00

Karşıyaka

İlbank

2

-

22 Mart 2017 Çarşamba

12.00

Samsun B.Şehir Anakent

Alaşehir Bld.

1

-

14.00

Beylikdüzü Voleybol İhtisas

Gümüşhane Gençlerbirliği

1

-

16.00

Karşıyaka

Pursaklar Voleybol İhtisas

2

-

18.00

İlbank

Manisa B.Şehir Bld.

2

-

 

Maç set sayıları ve puan durumu için tıklayınız.

 

 

Habere ait fotoğraflar

Eklenme Tarihi: 20.03.2017 23:15
MAÇ TAKVİMİ
Haziran 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
Plaj Voleybolu Kulüpler Ligi Finali Tv Yayın Programı
2 Temmuz 2017 Pazar
16:00 S-Sport
Erkekler Finali
17:00 S-Sport
Bayanlar Finali

 

 

Festival Voleybol

TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.