Efeler Ligi’nde On Beşinci Hafta Sona Erdi

2016 – 2017 Voleybol Sezonu Efeler Ligi’nde on beşinci hafta bugün (13 Şubat 2017 Pazartesi) oynanan Afyon Yüntaş Bld. – Beşiktaş karşılaşmasıyla sona erdi. TRT Türk HD’den naklen yayınlanan karşılaşmada Beşiktaş, Afyon Yüntaş Bld.'yi 22-2525-2225-2016-25 ve 10-15’lik setlerle 2-3 mağlup etti.  

Karşılaşmanın istatistikleri için tıklayınız.

 

Efeler Ligi’nde on beşinci haftada oynanan karşılaşmaların toplu sonuçları, istatistikleri ve oluşan son puan durumu şöyle;    

 

Arkas Spor 0 – 3 Fenerbahçe (20-25, 21-25, 22-25)

Karşılaşmanın istatistikleri için tıklayınız.

 

Ziraat Bankası 3 – 1 Galatasaray HDI Sigorta (25-12, 20-25, 25-18, 25-21)

Karşılaşmanın istatistikleri için tıklayınız.

 

Halkbank 3 – 0 Tokat Belediye Plevne (25-18, 25-19, 25-19)

Karşılaşmanın istatistikleri için tıklayınız.

 

Maliye Piyango 3 – 0 MSK Urfa (25-16, 25-17, 25-17)

Karşılaşmanın istatistikleri için tıklayınız.

 

İstanbul B.Şehir Bld. 1 – 3 İnegöl Bld. (23-25, 21-25, 26-24, 16-25)

Karşılaşmanın istatistikleri için tıklayınız.

 

Afyon Bld. Yüntaş 2 – 3 Beşiktaş (22-25, 25-22, 25-20, 16-25, 10-15)

Karşılaşmanın istatistikleri için tıklayınız.

 

Efeler Ligi’nde oluşan son puan durumuna ulaşmak için tıklayınız.

 

Efeler Ligi’nde on altıncı haftanın programı şöyle;

 

19 Şubat 2017 Pazar

14.00   |   Halkbank – Afyon Yüntaş Bld. (Başkent Voleybol Salonu)

15.00   |   Galatasaray HDI Sigorta – Arkas Spor (GS Park Voleybol Salonu)

15.00   |   Tokat Belediye Plevne – Maliye Piyango (Hüseyin Akbaş Spor Salonu)

15.30   |   İnegöl Bld. – Ziraat Bankası (İnegöl Spor Salonu)

16.00   |   MSK Urfa – İstanbul B.Şehir Bld. (GAP Arena)

 

20 Şubat 2017 Pazartesi

19.00   |   Fenerbahçe – Beşiktaş (Metro Enerji Spor Salonu) (TRT Avaz Canlı)

 

 

Eklenme Tarihi: 13.02.2017 18:48
MAÇ TAKVİMİ
Mayıs 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Festival Voleybol

TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
02 Haziran 2017 Cuma
14:00 TRT Spor HD
WL_M (Erkek)
HOLLANDA - MISIR
17:00 TRT Spor HD
WL_M (Erkek)
TÜRKİYE - ÇİN
03 Haziran 2017 Cumartesi
14:00 TRT Spor HD
WL_M (Erkek)
ÇİN - HOLLANDA
17:00 TRT Spor HD
WL_M (Erkek)
MISIR - TÜRKİYE
04 Haziran 2017 Pazar
14:00 TRT Spor HD
WL_M (Erkek)
TÜRKİYE - HOLLANDA
17:00 TRT Spor HD
WL_M (Erkek)
MISIR - ÇİN
İddaa Maçları
01 Haziran 2017 Perşembe
15:00
İSVİÇRE - TÜRKİYE
31 Mayıs 2017 Çarşamba
15:00
TÜRKİYE - KOSOVA
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.